Sunday, November 17, 2019  
 -  Login 
Obsah & Design

Nastavení stránky.  Všechny aspekty stránky mohou být nastaveny pře stránku nastavení: Nadpis stránky, popis pro vyhledávání, uvítací zprávy, logo, pozadí a vzhled.

Styly.  Instalace obsahuje vestavěné styly navržné poskytnout portálu základní a jednitný vzhled. Tyto styly mohou být jednoduše nastaveny pro změnu prvků portálu jako: fonty, brva pozadí atd.

Skiny stránky.  “Skinování” poskytuje uživatelům cestu pro oddělení obsahu a vzhledu stránku. Použitím skinu lze zcela změnit vzhled portálu bez nutnosti změny obsahu - vše pouhým kliknutím. Skiny mohou být jednoduše navrženy a jsou k dispozici přes dodavatele třetích stran.

Moduly. Tyto kusy kódu mohou dát uživateli specifickou funkcionalitu a dohormady vytvářejí webové stránky. Tyto moduly mohou být snadno přidávány, upravovány, mazány, obnovovány, přesouvány po stránkce nebo přesouvány mezi stránkami. Spousta modulů je k dispozici přes komunitu vývojářů nebo třetí strany.

Správa souborů.  Tento mocný nástroj dovoluje administrátorům nahrávat soubory přímo na portál z jejich počítaů. Každý soubor je ihnde připraven k použití na portálu nebo v seznamu v modulu spravující dokumenty a soubory ke stažení.

Koš. Dovoluje obnovit obsah, moduly nebo stránky, které byli smazány. Smazaná položka je obnovan tam, odkud byla smazána.

Funkce Drag and Drop. Kontejnery a moduly mohou být jednoduše přesouvány po stránce pomocí myši.

Banerová reklama. Reklama může být snadno spravována. Administrátoři mohou přidat zadavetele do systému, nahrát banery, určit jejich místo, počet zobrazení, cenu, dobu zobrazování atd.

  Print  
     
Copyright 2005-2007 DotNetHosting.cz