Sunday, November 17, 2019  
 -  Login 
Podpora & Vylepšení

DotNetNuke.com. Centrální informační bod projektu DNN je na DotNetNuke.com. Jak se software vyvíjí, vyvíjí se i DotNetNuke.com ve snaze být hlavním centrem s informacemi, zdroji a vývojem vztahujícími se k DNN. Administrátoři mohou najít na dotnetnuke.com  mnoho informací, včetně novinek, zdrojů, FAQ, ukázek a vývojové dokumentace.

Fóra Microsoft ASP.Net. Diskuze na fórech Microsoft ASP.net obsahují i velmi populární sekci o DotNetNuke. Zde uživatelé DotNetNuke mohou diskutovat o různých tématech s dalšími uživateli, programátory a nadšenci a najít zde podporu ze strany komunity.

Uživatelské skupiny a Setkání.  Administrátoři mohou najít mnoho nového při návštěvách seminářů, přednášek a setkání uživatelských skupin v jejich oblasti. Takovéto události získavají na popularitě a objevují se v každé zemi, od Německa po Taipei,  Kanady po Sydney. Tyto poskytují jedinečnou příležitost pro setkání profesionálů a začátečníků.

Knihy. Na domovské stránce DNN je široká nabídka knih o DotNetNuke a jejich počet se stále rozšiřuje.

Hosting a Instalace. Začít s DotNetNuke je stále snažší. Mnoho společností nyní nabízí speciální hostingy pro DNN včetně podpory a instalace.

Portály se zdroji. Portály se zdroji navržené DotNetNuke profesionály a nadšenci nabízí mnoho informací o software, tipy, triky a mnoho dalšího.

Skiny, Moduly a Kontejnery. Tyto grafické a funkční prvky jsou k dispozici buď zdarma od komunity nebo jsou zakoupitelné od dodavatelů.

  Print  
     
Copyright 2005-2007 DotNetHosting.cz